Громадянам

В яких випадках не подається повідомлення за ф. № 20-ОПП?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що відповідно до абзацу 4 п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування й об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком, встановленим розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (далі – Порядок), тобто, шляхом подання повідомлення за         ф. №20-ОПП.

08:23:59 22.07.2021

За півроку бюджети громад Херсонщини отримали 245 мільйонів гривень плати за землю

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом першого півріччя 2021 року власники та орендарі земельних ділянок перерахували до бюджетів громад Херсонщини                 245,5 млн гривень плати за землю.

08:22:00 22.07.2021

Чи може ФОП, який надає в суборенду житлові або нежитлові приміщення застосовувати другу групу єдиного податку?

Пунктом 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку.

14:34:08 12.07.2021

Податок на нерухомість збагатив місцевий бюджет Херсонщини майже на 55 мільйонів гривень

Упродовж січня – червня 2021 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевого бюджету Херсонщини 54,7 млн гривень. Проти аналогічного періоду 2020 року сплачена сума податку зросла на 19 млн гривень або 19 відсотків. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та        м. Севастополі.

14:28:33 08.07.2021