Громадянам

Офісні чай та кава за рахунок роботодавця: що з ПДФО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо оподаткування ПДФО води, кави, чаю, придбаних за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу.

09:02:59 07.09.2021

Про право військовослужбовця на податкову знижку

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо використання права на податкову знижку військовослужбовцем, який отримує грошове забезпечення.

08:39:23 06.09.2021

Одноразове декларування активів обговорили на нараді у Великолепетиській селищній раді

Вчора начальниця Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда взяла участь у розширеній апаратній нараді у Великолепетиській селищній раді під головуванням селищного голови Максима Колокота.

09:02:06 02.09.2021

З 1 серпня відновлено застосування ставки ПДВ 20% на окремі види сільгосппродукції

З 1 серпня 2021 року відновлено застосування ставки ПДВ 20 % для операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України окремих видів сільськогосподарської продукції. Мова йде про продукцію, яка класифікується за такими кодами згідно з УКТ ЗЕД: 0102 (велика рогата худоба, жива); 0103 (свині, живі), 0104 10 (вівці живі), 0401 (в частині молока незбираного), 1002 (жито), 1004 (овес), 1204 00 (насіння льону, подрібнене або неподрібнене), 1207 (насіння та плоди інших олійних культур, подрібнені або неподрібнені), 1212 91 (цукрові буряки).

09:58:07 31.08.2021