Громадянам

Податковим агентам - про терміни подання податкової декларації та сплату туристичного збору

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п. п. 268.7.3 п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) базовий податковий (звітний) період з туристичного збору дорівнює календарному кварталу.

10:57:08 17.08.2021

Що таке рентна плата?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.

10:56:13 16.08.2021

Бюджети громад Херсонщини отримали понад 355 мільйонів гривень плати за землю

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – липня 2021 року власники та орендарі земельних ділянок перерахували до бюджетів громад Херсонщини 355,6 млн  гривень плати за землю.

10:10:28 13.08.2021

Увага! Змінено форми Декларацій про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію)

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що починаючи з серпня 2021 року, Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) будуть прийматися за новими формами.

10:08:38 13.08.2021

Що таке товарний кредит?