Пряма телефонна лінія

1. Адреса електронної пошти Офісу Президента України, визначена для звернень юридичних осіб:

Телефони для довідок:

+380 (44) 255–74–52 — довідка про реєстрацію вхідної кореспонденції, що надійшла від юридичних осіб (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій тощо), народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

+380 (44) 255–70–42 — довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон Департаменту з питань звернень громадян для попереднього запису громадян на прийом до посадових осіб Офісу Президента України (попередній запис здійснюється у визначений для запису час - щосереди, крім святкових, неробочих та вихідних днів, з 9.00 до 12.00).

Інформація за вказаними телефонами надається з понеділка по п’ятницю у визначені години роботи.

2.     Звертаємо Вашу увагу, що на пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України для спілкування з керівниками центральних органів виконавчої влади можна безкоштовно звернутися за номером – 1545.

Час проведення прямої телефонної лінії - з 14:00 до 16:00.

Всі дзвінки на 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

3.

Гарячі лінії держорганів

Державний орган

Урядова телефонна «гаряча лінія»