Громадянам

Платники Херсонщини спрямували до держбюджету 1 мільярд 646 мільйонів гривень ПДВ

Платники Херсонщини спрямували до держбюджету  1 мільярд 646 мільйонів гривень ПДВ   У січні – вересні 2021 року суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до державного бюджету 1646 млн гривень податку на додану вартість. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, ця сума перевищила минулорічні надходження на 336,6 млн гривень або на 25,7 %. Серед чинників, що сприяють зростанню надходжень, є підвищення ефективності адміністрування податку на додану вартість та активна протидія ризикам.           Крім того, електронний формат взаємодії з платниками ПДВ дозволяє швидко та якісно опрацьовувати подані документи та своєчасно запобігати формуванню фіктивного податкового кредиту.             «Застосовуючи сучасні технологічні рішення в процесі податкового супроводу, ми прагнемо створити більш сприятливі конкурентні умови для сумлінного бізнесу. Одним з інструментів для цього є Система моніторингу критеріїв оцінки ризиків, яка запобігає створенню мінімізаційних схем. Пріоритетом податкової служби є захист інтересів чесного бізнесу, адже саме підприємства реального сектору економіки наповнюють бюджети усіх рівнів», – підсумував Ігор Клим.           Майже 4 мільярди ПДФО сплатили платники Херсонщини

08:49:03 18.10.2021

Місцевий бюджет Херсонщини отримав понад 95 мільйонів гривень податку на нерухомість             Упродовж січня – вересня 2021 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевого бюджету Херсонщини 95,1 млн гривень. Проти аналогічного періоду 2020 року сплачена сума податку зросла на 30,8 млн гривень або майже на 48 %. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та       м. Севастополі.

14:49:59 13.10.2021

08:48:58 13.10.2021

Представниками малого бізнесу Херсонщини сплачено понад 582 мільйони гривень єдиного податку   Упродовж січня – вересня 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Херсонщини 582,3 млн гривень єдиного податку.

14:48:09 12.10.2021

Місцевий бюджет Херсонщини отримав понад 22 мільйони гривень рентних платежів

Місцевий бюджет Херсонщини отримав понад 22 мільйони гривень рентних платежів   З початку року суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до місцевих скарбниць 22,4 млн гривень рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів.

14:45:07 11.10.2021

Сорок відсотків нових бізнесменів – жителі Херсону

Сорок відсотків нових бізнесменів – жителі Херсону             З початку курортного сезону (з 01.05.2021 по 01.09.2021) на податковий облік в ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі стали 3213 суб’єктів господарювання, з яких 435 – юридичні особи та 2778 – підприємці. Традиційно переважна більшість представників бізнесу сконцентрована в обласному центрі – 1275 (40%).

14:38:43 04.10.2021