Громадянам

Вчасно сплатіть податкові зобов’язання!

Вчасно сплатіть податкові зобов’язання!           Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування, звертається до платників рентної плати за спеціальне використання води та користування радіочастотним ресурсом України з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за вересень 2021 року не пізніше 29 жовтня 2021 року включно, оскільки граничний термін сплати таких податкових зобов’язань припадає на 01 листопада 2021 року. Інформація щодо платників податків – боржників оприлюднюється на вебпорталі ДПС           Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.

08:59:25 29.10.2021

Карантин – не завада у спілкуванні з податковою службою

Карантин – не завада у спілкуванні з податковою службою             У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують, що сьогодні кожен платник Херсонщини може отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність без особистих візитів до податкової інспекції.

08:57:44 28.10.2021

Щодо отримання адміністративних послуг у ЦОП Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки

08:51:18 19.10.2021