Громадянам

Новорічна відпустка без податкових боргів

відпустка без податкових боргів   Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводить роботу, спрямовану на погашення податкового боргу платників податків.

15:41:20 22.12.2021

Запит на витяг з Реєстру неприбуткових організацій зручніше замовити в Електронному кабінеті

на витяг з Реєстру неприбуткових організацій зручніше замовити в Електронному кабінеті Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про декілька способів подання запиту на отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (за формою згідно з додатком 3).

15:36:25 22.12.2021