Надходження до бюджету Рубанівської територіальної громади склали понад 25,8 мільйона гривень

Дата: 22.12.2021 15:42

•

За інформацією, наданою відділом координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом 11 місяців поточного року платники Рубанівської сільської територіальної громади перерахували до місцевої скарбниці понад 25,8 млн гривень податків і зборів. Цей показник більш як на 4,6 млн гривень перевищив минулорічний.

Більшу частину доходів місцевого бюджету – понад 12,7 млн гривень, склали надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Також суттєво наповнюють бюджет громади податок на нерухоме майно, якого від початку року сплачено понад 7,2 млн гривень, та єдиний податок – майже 5,5 млн гривень.

Варто пам'ятати, що сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури, можливістю використовувати бюджетні кошти на впровадження ефективних проєктів розвитку регіону.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі