Відновлення роботи відділу ЦНАП Рубанівської сільської ради

Дата: 26.07.2024 14:24

До уваги громадян Рубанівської територіальної громади

Рубанівська сільська військова адміністрація Каховського району Херсонської області повідомляє про відновлення роботи відділу “Центр надання адміністративних послуг” Рубанівської сільської ради в частині надання наступних адміністративних послуг:

видачі Витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване/задеклароване місце проживання на території Рубанівської громади;

актуалізація (внесення/оновлення) даних громадян в реєстр відповідної територіальної громади;

внесення даних про раніше зареєстроване/задеклароване місце проживання особи в реєстр Рубанівської територіальної громади (далі РТГ), в разі відсутності такої інформації в реєстрі.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електроних публічних послуг, також неможливо сформувати Витяг про власне зареєстроване/задеклароване місце проживання як через звернення до органів реєстрації в інших громадах так і самостійно, через портал Дія та застосунок Дія.

Велике прохання до громадян Рубанівської ТГ, звернутися до відділу ЦНАП будь-якими засобами зв’язку, які наведені нижче, та надати необхідні дані для внесення їх до РТГ, а саме:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- правостановлюючі документи на житло;

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища)

Контакти та режим роботи:

Електронна адреса відділу ЦНАП - [email protected],

Телефон для звернень та отримання інформації

+38(095)6980006, +38(096)1771813. в т. ч. засобами Viber, Telegram, WhatsApp

Відділ працює дистанційно.

З понеділка по п’ятницю з 08:00 по 17:00 год.