З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 12:43

ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

28 червня 1996 року українці отримали Конституцію, в якій носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а найвищою соціальною цінністю людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку.

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Cьогодні ми змушені доводити та відстоювати права і свободи у війні з агресором. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Нехай же в день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни. Бажаємо, щоб мир, злагода та перемога сприяли подальшій розбудові правової держави!

Зичимо міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!

Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦