Хвилина мовчання. Об'єднання матерів і дружин Захисників України

Дата: 28.06.2024 12:35

Що можна встигнути за хвилину? Варіантів не так багато. Але є одна вкрай важлива справа, для якої потрібна лише хвилина вашого часу Щодня о 9 годині ми вшановуємо усіх, хто поліг за мир і безпеку нашої країни, за право жити на своїй землі за своїми переконаннями. Лише хвилина, щоб подякувати Героям.

Щоб вшанувати їхній подвиг і зберегти пам’ять. Ми говоримо, що герої не вмирають. Тож маємо зробити все, аби ці слова були реальністю. Тож «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» ініціює інформаційну кампанію. Щоб нагадати, наскільки важливо дотримуватися хвилини мовчання. 9:00 – загальнонаціональна хвилина мовчання. Зупиніться. Вшануйте тих, хто поліг, боронячи Україну!