Запрошуємо до підрозділів безпілотних систем — Drone Force. Оперативне угрупування військ «Таврія» (ОСУВ «Таврія»)

Дата: 20.06.2024 13:36

Фото без опису

Цей проєкт забезпечує повний супровід кандидатів від територіальних центрів комплектування до бригади, надаючи їм унікальні можливості для професійного розвитку та служби з використанням найсучасніших технологій.

Основні переваги Drone Force:

• Повний супровід: Від моменту звернення до територіального центру комплектування до приєднання до обраної бригади, кожен рекрут отримує всебічну підтримку.
  • Навчання: Програма включає 60 днів інтенсивного навчання, спеціально розробленого для підготовки до служби у підрозділах безпілотних систем.
  • Гарантія вибору: Кожен рекрут має можливість обрати підрозділ та посаду, з гарантією їх отримання.
  • Широкий вибір підрозділів: Найбільший вибір підрозділів, що дозволяє знайти саме ту спеціалізацію, яка найбільше підходить.
  • Спеціалізована підготовка: Навчальний батальйон та окрема програма створені спеціально для проєкту Drone Force, щоб забезпечити найвищий рівень підготовки.

Проєкт Drone Force не лише відкриває перед рекрутами нові горизонти, але й надає можливість працювати з передовими технологіями, що є ключовими у сучасних військових операціях. Приєднуючись до Drone Force, кожен має шанс реалізувати себе та зробити вагомий внесок у захист України.

"Коли ти з нами — твій екіпаж нищить ворога на полі бою"

Шлях рекрута, умови та контакти на сайті Drone Force: https://landforces.mil.gov.ua/df або переходь за QR-кодом