Про упорядкування найменувань вулиць розташованих на території Рубанівської сільської територіальної громади.

Дата: 11.03.2024 16:02

До уваги жителів Рубанівської громади!

Розпочинаємо громадське обговорення організатором якого є Рубанівська сільська військова адміністрація Каховського району Херсонської області.

На виконання Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", на підставі розпорядження начальника Рубанівської сільської військової адміністрації від 07 березня 2024 року №11 "Про утворення комісії з упорядкування найменування сіл, вулиць та інших об'єктів, розташованих на території Рубанівської сільської територіальної громади", рішення комісії з упорядкування найменування сіл, вулиць та інших об'єктів, розташованих на теритрої Рубанівської сільської територіальної громади від 11 березня 2024 року ( протокол №1), визначено назви вулиць, які підлягають перейменуванню, а семе:

село Рубанівка: - вул.Белінського, вул. Горького, вул. Грибоєдов, вул. Декабристів, вул. Лермонтова, вул. Льва Толстого, вул. Першотравнева, вул. Смоленська, вул. Суворова, вул. Чернишевського, вул. Чкалова.

Просимо жителів Рубанівськоїї сільської територіальної громади надати свої пропозиції щодо приведення назв зазначених вулиць у відповідність до стандартів державної мови .

Вивчення громадської думки триватиме з 11 березня по 10 квітня 2024 року.

У зв'язку з тимчасовою окупацією території громадське обговорення буде здійснюватись за допомогою Google Forms.

В пропозиціях учасники обговорення повинні вказати запропоновану назву вулиці , прізвище, ім'я та адресу особи, яка заповнила форму.

Щоб долучитись до обговорення необхідно перейти за посиланням