До бюджету Борозенської територіальної громади надійшло більш як 21,7 мільйона гривень податків і зборів

Дата: 26.11.2021 09:50

До бюджету Борозенської територіальної громади надійшло

більш як 21,7 мільйона гривень податків і зборів

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня – жовтня 2021 року платники податків сплатили до бюджету Борозенської сільської територіальної громади близько 21,7 млн гривень податків і зборів.

Значне місце у доходах місцевого бюджету традиційно займає податок на доходи фізичних осіб – майже 11,9 млн гривень. Крім того, суттєво            наповнюють бюджет місцевої громади надходження від податку на майно, якого сплачено понад 4,5 млн гривень, а також від сплати єдиного податку суб’єктами господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування – більш як 5,1 млн гривень.

Варто зазначити, що сприяють позитивній динаміці загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету, перш за все, злагоджена робота податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінне ставлення до сплати податкових зобов’язань безпосередньо платників податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі