Від платників Рубанівської громади держбюджет отримав понад 13 мільйонів гривень

Дата: 20.09.2021 14:04

Від платників Рубанівської громади держбюджет

отримав понад 13 мільйонів гривень

Упродовж січня-серпня 2021 року від платників Рубанівської сільської територіальної громади до Державного бюджету України надійшло 13,2 млн гривень податкових платежів. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

ТОП – 3 надходжень до державного бюджету в розрізі основних податків склали: податок на додану вартість – 8,3 млн гривень, податок на доходи фізичних осіб – 3,5 млн гривень і військовий збір – 1,2 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни й кожного її громадянина.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».