Освітяни Рубанівської громади з професійним святом !!!!!!!

Дата: 04.10.2021 11:46

01 жовтня в Рубанівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам освіти. Освітян Рубанівської громади з професійним святом привітали заступник сільського голови Олександр Вікторович Лозіцький та в.о. начальника відділу освіти Рубанівської сільської ради Людмила Юріївна Кенійз.

Під час урочистого концерту було вручено ряд нагород. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти

Справжню атмосферу свята створювали для присутніх працівники та аматори Рубанівського сільського будинку культури. Вони зичили їм міцного здоров’я, успіхів у роботі та творчої наснаги.

Свято закінчилося, але хочеться приєднатися до всіх теплих слів і виразити подяку освітянам, які запалюють іскорки знань та мудрості в очах тих, хто прагне навчатися та дарують віру у свої сили для професійних та життєвих перемог.