Конкурс на заміщення вакантної посади – адміністратор відділу ЦНАП Рубанівської сільської ради.

Дата: 22.06.2021 15:57

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Рубанівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – адміністратор відділу ЦНАП Рубанівської сільської ради.

Посадовий оклад згідно штатного розпису.  Претенденти на вакантну посаду громадяни України.

Основні  вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

•  громадянство України;
  • наявність  освітньо-кваліфікаційного рівня, спеціаліст.
  • стаж роботи на державній службі , в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах не менше 1 року ;
  • вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному ком’ютері в режимі користувача та  вміння працювати в команді.
  • знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, органів і служб у справах дітей, в галузі соціального захисту.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади, звертатися в Рубанівську сільську раду за адресою: с.Рубанівка, вул. Незалежності, № 4, тел.0954959771

Термін подання документів 30 календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.