Поновлено прийом.

Дата: 20.05.2021 09:08

19 травня поновлено виїзний прийом громадян у Рубанівській сільській раді спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Впродовж п’яти  годин заявникам було надано фахові відповіді, роз’яснення та рекомендації щодо призначення пенсії, по втраті годувальника на дитину, оформлення недоотриманої пенсії померлого пенсіонера, щодо придбання стажу у добровільному порядку, розміру пенсії.

Кожній особі запропоновано стати користувачем вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб застрахованим особам мати постійний доступ  до інформації про сплату єдиного соціального внеску, стан заборгованості з його сплати та зарахування страхового стажу, а пенсіонерам – про отримання інформації щодо врахованого стажу, розміру пенсії та його перерахунків.