До бюджету Великоолександрівської територіальної громади надійшло понад 68 мільйонів гривень податків і зборів

Дата: 26.11.2021 09:51

До бюджету Великоолександрівської територіальної громади надійшло

понад 68 мільйонів гривень податків і зборів

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня – жовтня 2021 року платники податків сплатили до бюджету Великоолександрівської селищної територіальної громади понад 68,2 млн гривень податків і зборів.

Значне місце у доходах місцевого бюджету посідає податок на доходи фізичних осіб – близько 33,3 млн гривень. Крім того, суттєво наповнюють бюджет місцевої громади надходження від податку на майно, якого сплачено 16,5 млн гривень, а також від сплати єдиного податку суб’єктами господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування – 14,2 млн гривень.

Варто зазначити, що сприяють позитивній динаміці загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету, перш за все, злагоджена робота податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінне ставлення до сплати податкових зобов’язань безпосередньо платників податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі